Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Dea

Salon Kosmetyczny Dea


Piękne ciało

 

Natura stworzyła każdą kobietę piękną i doskonałą, jednak wiele czynników ma wpływ naszą sylwetkę, dlatego tak wiele kobiet nieustannie toczy walkę z powstającym cellulitem, rozstępami czy nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Na szczęście współczesna kosmetyka wychodzi naprzeciw tym problemom i za pomocą coraz nowocześniejszych urządzeń oraz kosmetyków, proponuje wiele bezbolesnych i skutecznych terapii, pomagających w poprawie lub osiąganiu lepszego wyglądu.

 

 

 

Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

 

 

W naszym salonie oferujemy kilka możliwości redukowania tkanki tłuszczowej dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

 

 

Kriolipoliza 

 

   

Kriolipoliza to nowoczesny i bardzo skuteczny zabieg polegający na miejscowym, nieinwazyjnym usuwaniu tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia LipoCryo.

  

   

Zabieg kriolipolizy jest szczególnie wskazany w przypadku komórek tłuszczowych występujących miejscowo.

Jest to idealny zabieg dla osób pragnących zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej skoncentrowanej w konkternej partii ciała, na przykład, na brzuchu, na zewnętrznych stronach ud, dolnej części pleców, ramionach itp.

  

Po jednoazowym zabiegu, po okresie około 4-6 tygodni obwód partii ciała poddanej zabiegowi zmniejsza się o kilka centymetrów.

Ilość zabiegów zależy od grubości tkanki tłuszczowej i indywidualnych oczekiwań. Bardzo często już jeden zabieg daje zadawalające i wystarczające efekty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebieg zabiegu:

 

Na wybranej partii ciała specjalna głowica zasysa fałd skóry z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Proces usuwania komórek tłuszczowych polega na ich zamrożeniu, a natępnie doprowadzeniu do rozpuszczenia i samodzielnego wydalenia przez organizm zniszczonych komórek tłuszczowych w okresie 2 - 6 tygodni od zabiegu.

 W kilka dni po zabiegu komórki tłuszczowe przechodząc sztucznie wywołany zabiegim stan zapalny zaczynają się rozpuszczać. Po około 15 - dniach od zabiegu proces zapalny komórek tłuszczowych zaczyna ustępować i rozpuszczone komórki są wydalane z organizmu.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena kriolipolizy (jedno przyłożenie głowicy)     300 zł  

PROMOCJA

dwa przyłożenia       po 250 zł

od trzech przyłożeń   po 200 zł

 

 

  

 

 

 Inne zabiegi redukujące cellulit:

 

  

Masaż próżniowy i drenaż limfatyczny

 

 Skuteczny zabieg na brzuch, uda i pośladki redukujący cellulit oraz tkankę tłuszczową składający się z trzech etapów.

  

Pierwszy etap to drenaż limfatyczny. Jest to profesjonalny masaż, w przeszłości stosowany tylko jako zabieg leczniczy. Ze względu na ogromne korzyści jakie przynosi drenaż limfatyczny obecnie stosowany również jako jedna z najskuteczniejszych metod w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

 

Drugim etapem zabiegu jest masaż próżniowy miejsc poddanych zabiegowi. Masaż próżniowy jest masażem z wykorzystaniem podciśnienia i specjalnej głowicy rolująco-masującej. Na zakończenie wmasowywane jest specjalistyczne serum.

 

Zarówno w czasie drenażu limfatycznego jak i masażu próżniowym rozbijana jest tkanka tłuszczowa znajdująca się pod skórą i wydalana razem z moczem po zakończeniu zabiegu.

Przed zabiegiem i po zabiegu zalecane jest picie dużej ilości wody mineralnej.  

 

Aby osiągnąć oczekiwane efekty należy poddać się serii 10-20 zabiegów (w zależności od potrzeb i oczekiwań) co dwa, trzy dni.

 

Czas trwania zabiegu: 1 h

Cena 85 zł

 

  

 

 

 

Umów się na zabieg 886 936 076 

 

                                            Oświęcim, ul Królowej Jadwigi 2

 

 

 

 


Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Top joomla 1.5 themes made by Lonex.