Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Dea

Salon Kosmetyczny Dea

 


 Zabiegi mocno odmładzające 

 

TERAPIA MIKROIGŁOWA - skuteczny zabieg bioodmładzający.

Przy użyciu Dermapena wytwarzają się w skórze mikroskopijnej wielkości kanaliki tzw. mikrouszkodzenia powodując zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co sprawia, że skóra wolniej się starzeje. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają znacznie głębiej niż podczas codziennej aplikacji kosmetyków.  Stymulacja skóry jest delikatna, dzięki czemu komórki rozrodcze skóry i naczynka pozostają nieuszkodzone. Po serii zabiegów skóra staje się bardziej napięta, wygładzona i odmłodzona.

 

Przeciwskazania:

- duża ilość znamion i brodawek w miejscu zabiegu

- opryszczki

- stany zapalne

- choroby związane z krzepliwością krwi

- cukrzyca

- ciąża

Cena 180 zł

 

 

 

 

 

 

 ZABIEG TERMOAKTYWNY napinający włókna kolagenowe i elastynowe.

EFEKTY:

- poprawa owalu twarzy

- spłycenie bruzd nosowo wargowych

- spłycenie kurzych łapek

- uniesienie brwi

- spłycenie drugiego podbródka

Efekt zabiegu widoczny jest od razu, z czasem jeszcze się utrwala.

Po zabiegu skóra wygląda bardzo ładnie, od razu można wracać do pracy czy nornalnego funkcjonowania.

Zabieg może być zrobiony nawet bezpośrednio przed wyjściem na specjalne okazje, kiedy szczególnie zależy nam na dobrym wyglądzie.

 

 

Zabieg wykonuje się urzadzeniem o nieinwazyjnych i skoncentowanych właściwościach penetrujących skórę. Wykorzystuje ono nieinwazyjny (nieprzerywający ciągłości naskórka) sposób, by wywowałać pożądaną reakcję w ściśle określonym rejonie tkanki podskórnej.

Tkanka podskórna ulega chwilowemu podgrzaniu, przy jednoczesnym wprowadzeniu jej w wibracje o wysokiej częstotliwości, przez co wytworzona energia ultrasonograficzna wpływa na odnowę komórkową. Energia ultrasonograficzna koncentruje się na określonym, wąskim rejonie zabiegowym. Skóra w miejscu działania urządzenia ogrzewa się, dzięki czemu pobudzone włókna kolagenowe oraz elastynowe są stymulowane i napinają się.

Efekt cieplny nie uszkadaza się, ponieważ miejscowe działanie impulsu trwa przez bardzo krótki czas (około pól sekundy) i nie wpływa na pozostałe tkanki. Uderza bezpośrednio w powierzchniowy system włokien skórnych, zapewniając lepsze napięcie skóry, które będzie ulegac stopniowemu progresowi.

 

Koszt zabiegu: 

Twarz, szyja, podbródek    350 zł

Tylko podbródek i dolna część twarzy   220 zł

 

 

Umów się na zabieg 886 936 076

                                             Oświęcim, ul. Królowej Jadwigi 2

  

 


Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Top joomla 1.5 themes made by Lonex.