Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Dea

Salon Kosmetyczny Dea


Piękny biust

 

Nasz salon został wyposażony w nowoczesne urządzenie próżniowo-wibracyjne, dzięki któremu możemy zaproponować zabiegi z zaskakująco szybkim efektem:

 

  • Powiększania i liftingu piersi

  • Przywracania elastyczności piersiom

  • Kształtowaniu zapadniętego sutka

 

Na chwilę obecną jest to najbardziej bezpieczna i skuteczna metoda nieinwazyjnego powiększania i modelowania biustu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Na doskonałe efekty zabiegu mają wpływ cztery poniższe czynniki stosowane w urządzeniu podczas zabiegu: 

 

1. Masaż próżniowy

 

Podczas zabiegu siła ssąca powoduje stymulowanie mięśni biustu, poprawia się elastyczność skóry, przez co biust staje się jędrniejszy.

Dodatkowo siła ssąca powoduje ruch mięśni klatki piersiowej oraz oraz gruczołów sutkowych co powoduje wzrost piersi.

 

Funkcja ssąca przenika do układu limfatycznego i przyspiesza cyrkulację limfy. Wpływa to bardzo korzystnie na pozbycie się stanów zapalnych w leczeniu chorób piersi i przywraca im równowagę wodną. Urządzenie wykorzystuje technologię bioniczną, powoduje napływanie estrogenu do komórek piersi. W ten sposób tłuszcz akumuluje się w tkankach i optycznie powiększa biust.

 

 

2. Wibracje

 

Mikrofale emitowane przez system wibrujący powodują efekt ćwiczenia mięśni, stałą aktywację gruczołów sutkowych przez co następuje wzrost piersi i ich podniesienie.

 

 

3. Stymulacja za pomocą mikroprądów

 

Za pośrednictwem przepływu mikroprądów wewnątrz piersi, aktywują się geny gruczołów sutkowych do ponownego wzrostu, pobudza się limfę do szybszego krążenia, co powoduje sposób odnowy komórek tłuszczowych dając efekt powiększenia piersi.

 

Terapia mikroprądami zdobywa coraz większą popularność w leczeniu bólów ostrych i przewlekłych, w leczeniu stanów zapalnych i pourazowych a także w kosmetyce. Badania potwierdziły wiele korzyści ze stosowania terapii mikroprądami, wykraczające poza działanie typowo przeciwbólowe. Mikroprądy przyspieszają procesy regeneracji tkanek, czas leczenia ran i zrostu kości. Pozwalają na zwiększenie zakresu ruchu i zmniejszenie obrzęków.

Lecznicze działanie mikroprądów ma bardzo szerokie zastosowanie i zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Korzyści działania mikroprądów wynikają z ich stymulującego wpływu na procesy fizjologiczne, które zachodzą na poziomie komórkowym. Zwiększają syntezę protein i transport aminokwasów do komórek. Wszystko to przyczynia się do pobudzenia procesów naprawy. Wyzwalają mechanizmy regeneracji i wzmocnienia tkanek, które ulegały uszkodzeniu przez lata, np. zwłóknieniu. Co istotne, efekty lecznicze występują dość szybko przy praktycznie niewystępujących efektach niepożądanych.

 

 

4. Terapia światłem

 

Powoduje wygładzenie skóry i lepszą przepuszczalność dla kosmetyków, które mogą być dodatkowo zastosowane do zabiegu dla zwiększenia efektu.

 

Koszt jednego zabiegu powiększającego biust      50 zł

 

 

 

Dla osiągnięcia najlepszych efektów

proponuje się stosowanie zabiegów w serii od 8 do 20 co dwa, trzy dni, a następnie dla podtrzymania efektu raz w miesiącu.

 

 

 

Po serii zabiegów widoczne są efekty podniesienia, ujędrnienia i powiększenia piersi.

 

 

 

 

Umów się już dziś na masaż a efekty Cię zaskoczą 886 936 076

 

                                                                                                          Oświęcim, ul. Królowej Jadwigi 2

 

 

 

  

 

 

 

Na wielu portalach internetowych omawiany jest temat próżniowo-wibracyjnego powiększania piersi, można znaleźć opinie specjalistów na ten temat jak również opinie dziewczyn i kobiet, które poddały się temu zabiegowi. Poniżej linki do jednego z nich

 

http://urodaizdrowie.pl/prozniowy-masaz-piersi

 

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Top joomla 1.5 themes made by Lonex.