Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Dea

Salon Kosmetyczny Dea


Prądy D"Arsonwala

 

 Pielęgnacja twarzy

Prądy d'Arsonvala są jedną z odmian prądów o wysokiej częstotliwości. Stosuje się je w tzw. darsonwalizacji. Ich działanie biologiczne polega na bezpośrednim wytworzeniu minimalnej ilości ciepła w tkankach podczas oddziaływania energii elektromagnetycznej na organizm.

Urządzenie wytwarza ozon za pomocą wyładowań elektrostatycznych.  Zabieg ten polega na wykorzystaniu wyżej wspomnianych prądów o częstotliwości w granicach od 300 do 500 kHz.

Działanie prądów d’Arsonvala opiera się głównie na oddziaływaniu na naczynia krwionośne oraz zakończenia nerwowe skóry. Iskrzenie, które powstaje miedzy elektrodą a skórą ma korzystny wpływ na tkankę podskórną oraz mięśnie twarzy – ustalając ich mimikę. Wytwarzający się ozon posiada działanie dezynfekujące. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, lepsze odżywianie i przemianę materii w tkance skórnej.

Zabieg darsonwalizacji działa przeciw trądzikowi, przedwczesnemu więdnięciu skóry oraz przeciw wypadaniu włosów. Prądy d'Arsonvala stosuje się także : w leczeniu nerwobóli, zaburzeń czucia skórnego, świądu i odmrożeń.

 

Zabieg jest bardzo krótki, nie wymaga żadnych przygotowań i może być stosowany codziennie, aż do ustąpienia problemu.

 

pielęgnacja twarzy

cera tłusta, trądzikowa

 

 

 


Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Top joomla 1.5 themes made by Lonex.