Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Dea

Salon Kosmetyczny Dea

 


 

 

Wybielanie zębów

 

Nasz uśmiech jest naszą wizytówką. Olśniewający i promienny uśmiech ma ogromną moc zjednywania sympatii. Jest jedym z kluczowych elementów naszego wizerunku i tego jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Białe, zadbane zęby to największy atut naszej urody.

 

PureLite to zabieg stworzony z myślą o Tobie!

 

Wybielanie zębów systemem PureLite Non-Peroxide jest najszybszym, najbezpieczniejszym i najbardziej efektywnym, niepowodującym nadwrażliwości systemem wybielania zębów. Jest to zabieg poprawijący urodę, dlatego zaliczany jest do zabiegów kosmetycznych. Zabieg ten może być wykonywany przez salony kosmetyczne po odbyciu odpowiednich szkoleń.

 

Preparaty PureLite przygotowano przez laboratoria w USA,  po uzyskaniu odpowiednich certyfikatów zostały wprowadzone na rynek europejski.

Preparat NIE ZAWIERA szkodliwego i powodującego nadwrażliwość nadtlenku wodoru. Środek używany do wybielania zębów to nadboran sodu. Jest to bardzo łagodna substancja, nie pododująca podrażnień i dopuszczona do stosowania jako środek wybielający w gabinetach kosmetycznych.  Efekt widoczny jest od razu po zakończniu zabiegu. Efekt wybielonych zebów utrzymuje się od 6 m-cy do 2 lat w zależności od indywidualnych predyspozycji oraz późnieszych nawyków związanych z dbaniem o zęby.

Warunkiem wybielania zębów w naszym salonie jest posiadanie zdrowych, systematycznie kontrolowanych przez stomatologa zębów.

 

Większość firm w branży wybielania zębów stosuje system nakładkowy. System PureLite to optymalne rozwiązanie zapewniające komfrot, szybkość, a przede wszystkim najwyższą jakość zabiegu. Zęby wybiela się bez żadnych nakładek i szyn, preparatem o stężeniu bezpiecznym dla zębów i dziąseł. Technika ta wybiela zęby natychmiastowo, bez efektów ubocznych. Nie uszkadza zębów, nie powoduje ich nadwrażliwości i daje najlepszy możliwy rezultat.

Metoda wybielania zębów PureLite, od lat niezwykle popularna na rynku amerykańskim w salonach kosmetycznych, cieszy się coraz większą popularnością także w Polsce. Popularność tej metody wynika między innymi z przystępnej ceny w stosunku do uzyskanych rewelacyjnych efektów.

 

 

Badania kliniczne przeprowadzone na szeroką skalę dowodzą, że wybielanie zębów PureLite NON-PEROXIDE jest metodą bezpieczną i dającą spektakularne efekty.

Niezależnie od tego, czy powodem przebarwienia zębów jest kawa, papierosy, czerwone wino czy też upływający czas, profesjonalny system PureLite gwarantuje olśniewający i promienny uśmiech oraz powrót do naturalnego koloru uzębienia. System PureLite pozwala odzyskać pierwotny, zapomniany koloryt.

 

Cena 350 zł   teraz tylko 200 zł

 

 

Personel naszego salonu został odpowiednio przeszkolony i przygotowany do wykonywania poższych zabiegów.

Certyfikaty upoważniające do wykonywania zabiegów wybielania zębów są dostęne do wglądu w naszym salonie.

 

Zapytaj o więcej szczegółów 886 936 076

                                                            Oświęcim, ul. Królowej Jadwigi 2

     

 

 

 


Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Top joomla 1.5 themes made by Lonex.