Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Dea

Salon Kosmetyczny Dea


 

Polski Peeling Ziołowy

  

Jest to zabieg głębszego złuszczania naskórka opracowany i opatentowany przez Instytut Kosmetyczno-Medyczny JADWIGA z Wrocławia, polecany do cer bardzo problematycznych zarówno do cer młodych trądzikowych, wygładza skórę ze zmianami typowymi dla cery tłustej, trądzikowej, leczy trądzik, likwiduje efekty potrądzikowe, skóra staje się mniej tłusta, bardziej matowa, wypryski ropne podsychają i ustępują, nacieki wchłaniją się, zaskórniki znikają, pory się zamykają, jak i dla cer dojrzałych z przebarwieniami, bliznami, ze zmarszczkami.  Proces wymiany naskórkowej obejmuje aż do 5 jego warstw, co przyczynia się do lawinowej rekonstrukcji naskórka, a takżedo produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu zabieg ten często nazywany jest liftingiem bez skalpela.

Zabieg ten jest zaliczany także do jednych z najskuteczniejszych metod odmładzania skóry, działąnia przeciwzmarszczkowego, poprawy elastyczności skóry i owalu twarzy, a także likwidowania defektów kosmetycznych. Zabieg ten daje również bardzo dobre efekty przy spłycaniu różnego rodzaju rostępów i blizn.

 

 

Zabieg ten skłąda się z dwóch faz wykonywanych w pewnym odstępie czasu. Wiąże się to z dwiema wizytami w salonie kosmetycznym:

- pierwsza to zabieg złuszczania

- druga to usunięcie resztek naskórka

 

W przypadkach trudnych zabieg powinien być poprzedzony wizytą u dermatologa w celu ustalenia diagnozy skóry i uzyskania zgody na zabieg głębokiego złuszczania. 

W niektórych przypadkach dodatkowo, na trzy dni przed zabiegiem zalecane jest mechaniczne oczyszczanie skóry.

 

Przed pojęciem decyzji o wykonaniu Polskiego Peelingu Ziołowego należy zapoznać się szczegółówo z przebiegiem zabiegu oraz przygotować na proces złuszczania naskórka w ciągu kilku najbliższych dni po zabiegu - szczegóły dostepne w naszym salonie.

 

Polski Peeling Ziołowy jest zabiegiem wykonywanym tylko i wyłącznie przez wyspcjalizowane salony kosmetyczne.

Osoba wykonująca zabieg musi przejść specjalistyczne szkolenie i posiadać Dyplom Nadania Uprawnień do wykonywania Polskiego Peelingu Ziołowego oraz późniejszego etapu maseczki złuszczającej otrąbkowej.

Poniższe dokumenty są gwarantem posiadanych kompetencji i uprawnień do wykonywania zabiegu.

  

 

 

Całkowity koszt zabiegu      360 zł*

Cena obejmuje dwa zabiegi tj. zabieg złuszczający i zabieg dołuszczający + lotion konieczny do pielęgnacji w domu pomiędzy zabiegami.

 

Zapytaj o szczegóły 886 936 076

                                          Oświęcim, ul. Królowej Jadwigi 2

 

 


Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Top joomla 1.5 themes made by Lonex.