Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Dea

Salon Kosmetyczny Dea

 

  W związku z nagminnym procederem rezerwowania terminów i nieprzychodzeniem na umówioną wizytę w salonie, jesteśmy zmuszeni prosić o wpłatę zaliczek przy rezerwacji terminów na niektóre zabiegi czy usługi.

  Często nasz terminarz jest mocno zapełniony, a osobom faktycznie zainteresowanym oraz stałym klientom, odmawiamy możliwości umówienia się, ponieważ wolne miejsca zarezerwowane zostały wcześniej przez osoby, które później nie pojawiają się na umówionej wizycie, mimo wcześniejszego potwierdzenia. Chcemy zagwarantować możliwość umówienia się na wykonywaną przez nas usługę osobom faktycznie zainteresowanym, szanując czas naszych klientów i swój własny.

  Przepraszamy za utrudnieniamy i wierzymy, że osoby zainteresowane umówieniem się w konkretnym terminie, na konkretny zabieg czy usługę zrozumieją naszą prośbę, mając jednocześnie gwarancję wyboru faktycznie wolnych termninów.

 

Regulamin wpłacania zaliczek

1. Jeżeli przy rezezwacji klient zostanie poproszony o wpłatę zaliczki, należy uiścić ją do 3 dni kalendarzowych.

Wpłatę można dokonac bezpośrednio w naszym salonie

lub

na konto 48 1050 1256 1000 0092 3640 8614

 

2. Wysokość zaliczki jest kwotą sugerowaną (np. 50 zł), ale nie może być niższa niż 40% ceny usługi.

3. Należność za wykonaną usługę czy zabieg w dniu realizacji będzie pomniejszona o kwotę wpłaconej zaliczki.

4. W przypadku nie otrzymania zaliczki w wyznaczonym terminie, informujemy telefonicznie lub smsem o anulowaniu zarezerwowanego terminu.

5. W uzasadnionych przypadkach kwota zaliczki może być zwrócona, jeżeli odwołanie wizyty nastąpi co najmniej 3 pełne dni robocze wcześniej (dni robocze w naszym salonie liczone są od poniedziałku do soboty).

6. Odwołanie umówionej wizyty w czasie krótszym niż 3 pełne dni robocze lub nie przyjście w umowionym terminie skutkuje utratą wpłaconej zaliczki.

 


Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Top joomla 1.5 themes made by Lonex.